Hakkımızda

Basskan.com olarak yaklaşık 15 yıldır su arıtma sistemlerinin satış, servis ve yedek parça tedarik hizmetlerini sunmaktayız. Konusunda deneyim sahibi ve sürekli kendini geliştiren teknik personel kadrosu ile faaliyete başladığımız 2004 yılından bu yana devamlı olarak müşteri talep ve memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışını benimsemekteyiz.

Yüksek stok gücü ve farklı kullanım amaçlarına hitap eden geniş ürün yelpazemiz sayesinde müşterilerimizin taleplerine hızlı ve ekonomik cevaplar vermekteyiz. Bu bağlamda şirketimiz, gerek ev kullanımı gerekse endüstriyel kullanım alanlarında her geçen gün müşteri portföyünü arttırmaya devam etmektedir.

Basskan.com olarak satışa sunduğumuz tüm ürünlerimizde minumum maliyet maksimum fayda hedefi ile müşterilerimize sağlıklı ve kaliteli su üretimi yapan cihazları en uygun fiyatlara ulaştırmayı amaç edinmiş bulunuyoruz. Bununla beraber satışını yaptığımız tüm ürünlerin üst düzey verimliliğini sağlamak adına ucuz, ulaşılabilir ve hızlı servis desteği sağlıyoruz.

Mükemmelik içi çalışıyoruz.